top of page

DISH by MAKRO

„Bez online rezervací do dnes nejde. Dish používáme v Trezoru Špork a byla to vysloveně šťastná volba!” (Patrik Jaros, spolumajitel).


Více rezervací a ziskových objednávek – online nástroje DISH od MAKRO


Online rezervační systém, stejně jako možnost na dálku objednat jídlo, s sebou jsou v dnešním digitálním světě téměř povinností. Hlavně mladší generace hostů podobné služby očekává samosebou.


Proto jsme se podívali na nabídku rezervačních systémů a v Česku a Dish od Makra nás na první pohled zaujal . Je přehledný, jednoduchý a finančně velmi dostupný. Navíc je s ním spojeno vstupní školení, asistované nastavení a kvalitní podpora.Služba Dish je poměrně levná: 549 Kč bez DPH za měsíc + jednorázový aktivační poplatek, za který dostanete výše uvedené zaškolení a asistenci při nastavení. Dish pak obsahuje snad všechno, co si lze v rezervačním systému vymyslet. Ale zároveň zůstává přehledný a uživatelsky přívětivý.


Kromě rezervačního systému nabízí Dish ještě podařený objednávkový systém, možnost vytvořit jednoduchý web nebo propojit Váš web s Googlem. Prostě všechny základní věci, které v digitální éře potřebujete.


12 views
bottom of page